KAMIL_WARZALA_JAK_TRENOWAC_Z_GLOWA

Cześć,

Nazywam się Kamil Warżała

W 2019 roku założyłem bloga i jego tematykę w całości postanowiłem skupić wokół jasnej odpowiedzi na pytanie: Jak trenować z głową? 

Dobrze pamiętam moje początki na siłowni...

Treningi dokumentuje na moim kanale You Tube od 2013 roku – możesz przewinąć na sam początek i zobaczyć jak to kiedyś wyglądało 😂

Co więcej byłem przekonany, że mój plan treningowy jest dobry.

Co mogę powiedzieć z dzisiejszej perspektywy? Moim największym błędem i problemem był brak kompetentnej, doświadczonej osoby, która prowadziłaby mnie od samego początku. Pokazała różne drogi i wskazała odpowiedni kierunek dla mnie. 

Dlatego chciałbym żeby osoby, które trafiają na mojego bloga mogły od razu wystartować z dużo lepszej pozycji niż ja kiedyś.

W świecie fitness najczęściej wykorzystuje się do tego social media...

Jednak ja i moja introwertyczna natura najlepiej odnajdują się w momencie kiedy skupiam się wyłącznie na merytorycznym aspekcie mojej pracy. Blog daje mi taką możliwość – czuję się tutaj jak ryba w wodzie.

Może przez to nie ma “lajków” i “folołersów” ale wierzę, że dzięki moim treściom wiele osób zacznie trenować lepiej… i z głową 💪

Oprócz tego jestem wielkim fanem Formuły 1 i Roberta Kubicy ♥

Znajdziesz tutaj to czego ja nie znalazłem na początku mojego trenowania

Blog, który zawiera: poradniki, konkretne wskazówki, case study moich klientów, artykuły z których nauczysz się ćwiczeń “Krok po Kroku” , a także darmowy plan treningowy dzięki któremu poznasz małą próbkę moich umiejętności i wiedzy. 

Możesz również pobrać eBook: 5 zasad: Jak wyciskać więcej i lepiej?   W tym materiale zawarłem treści, których nie znajdziesz nigdzie w internecie (+ video). Wiele błędów i problemów w wyciskaniu możesz wyeliminować samodzielnie, jedynie czytając i stosując się do moich wskazówek.

Uczę moich klientów, że trening to zbiór umiejętności.

A ja tylko pokazuje w jaki sposób je zdobywać.

Wiem z jakimi problemami borykają się osoby ćwiczące...

…bo sam miałem ich wiele. Obecnie mogę powiedzieć, że wyprowadziłem je wszystkie na prostą. Dzięki temu dziś jestem bogatszy w wiedzę,  doświadczenia i rozwiązania praktyczne tych problemów. Więcej możesz przeczytać w artykule tutaj: Wszystkie błędy jakie popełniłem w treningu na których możesz się wiele nauczyć!

Wiem jak ich uniknąć i jak je naprawić!

Umiem zapobiegać tym problemom, często jeszcze na długo przed ich wystąpieniem. A jeśli już są i pojawiają się kontuzje, to najczęściej wdrażam plan naprawczy dla takich osób samodzielnie lub w porozumieniu z fizjoterapeutą Markiem Pośpiechem, z którym współpracuję od kilku lat. A oto próbka moich umiejętności:

Jaki osiąglnęliśmy rezultat:
Kevin rozpoczynał treningi przysiadów od obciążenia rzędu 30-40 kg, by pod koniec pierwszego planu mógł swobodnie wykonywać 5 powtórzeń z obciążeniem 60 -70 kg.

Całość przeczytasz w 3 minuty + video

Główny cel Adriana:
Zwiększenie swojej masy mięśniowej. Adrian chciał również żebym pomógł mu ukierunkować zarówno plan jak i ćwiczenia właśnie pod kątem hipertrofii.

Całość przeczytasz w 3 minuty + video

Problem Łukasza:
Nie mógł uzyskać poziomego, równego położenia sztangi podczas wyciskania. Zobacz jakie ćwiczenia zastosowałem w tym przypadku.

Całość przeczytasz w 2 minuty + video

Problem Niny:
Hip Shift, czyli przesunięcie linii ciała, bioder podczas przysiadów. Zobacz jak pozbyć się tego problemu.

Artykuł + video JUŻ WKRÓTCE

A tutaj bez spojlerów.
Przeczytaj artykuł i dowiedz się jak pomogłem Piotrkowi.

Artykuł + video JUŻ WKRÓTCE

Możesz liczyć na moją pomoc!
Jestem tutaj właśnie dla takich osób jak Ty.

Gotowy na lepsze rezultaty?

Do kogo kieruje swoje treści i usługi?

Moje treści i usługi kieruję do szerokiej grupy osób, ale zwłaszcza do:

Czym moje usługi wyróżniają się na tle innych trenerów?

Ten fragment piszę w marcu 2021 mając za sobą: starty w wielu zawodach; dziesiątki napisanych artykułów; niezliczoną ilość materiałów edukacyjnych na blogu i YouTube; oraz setki konsultacji, planów treningowych i współprac z moimi klientami.

Myślę że najlepszym sposobem na opisanie czym wyróżniają się moje usługi będzie oddanie głosu moim klientom:

“Pracę z podopiecznym zaczyna od naprawy jego wszystkich mankamentów a dopiero potem zaczyna trójbój/body building. Dzięki temu progres idzie zdecydowanie lepiej i człowiek jest pewny że nie narobi sobie kontuzji.”  

Kevin Pigulak

“Kamil to osoba bardzo merytoryczna, która wprowadza trening zdrowy, przemyślany oraz przede wszystkim dający efekty.”

Karol Grzesiak

“W roku 2017 przeszedłem operację kolana (martwica kości udowej kłykcia przyśrodkowego). Początek współpracy opierał się głównie na rehabilitacji kolana. Kamil zdiagnozował wszelkie braki w aparacie ruchu i dobrał potrzebne ćwiczenia. Dzięki współpracy z Kamilem, po roku czasu mogłem już dźwigać ciężary co wcześniej było niemożliwe.”

Krzysztof K

“Kamil nauczył mnie myśleć o technice wykonywania ćwiczenia, zamiast skupiać się na ciężarze, co w efekcie przyniosło spodziewany efekt – kilkanaście, bądź kilkadziesiąt kg dołożonych na każdym z bojów po niecałym półroczu współpracy.”

Krzysztof Kopeć

“Miałem problem podczas wyciskania z łopatkami. Podczas treningu wyłapał też kilka innych błędów, poprawił pozycję oraz wskazał ćwiczenia korygujące/pomocnicze. Po kilku tygodniach wdrażania w trening Jego wskazówek już widać znaczącą poprawę podczas wyciskania.”

Michał Wierzbicki

“Naprawdę czuć że nad twoim treningiem czuwa ktoś kto ma o tym pojęcie i wie co robi a nie leci kopiuj wklej.”

Kuba D

“Zwraca uwagę na wiele technicznych aspektów, na które wcześniej zwracałem zbyt mało uwagi a okazały się być podstawami.”

Paweł

“Rozpocząłem współpracę mając rok stażu na siłowni. Od zera pokazał mi technikę, jak kontrolować swoje ciało. Poinformował mnie również o moich problemach z biodrem oraz odstających łopatkach. Nie miałem o tym pojęcia.”

“Bardzo skrupulatnie analizował moją technikę, by eliminować błędy i – co najważniejsze – szukać ich przyczyn. Choć współpracujemy z Kamilem krótko, to już widoczne są efekty wspólnej pracy – poprawiona pozycja miednicy oraz uruchomienie mięśni odpowiedzialnych za prawidłową postawę ciała.”

Kacper Modelski

“Spoko człowiek, który nie traktuje ludzi tylko jako maszynek do zarobku dając plan typu kopiuj-wklej jak sporo osób w tej branży. Ma na celu przede wszystkim nauczyć jak poprawnie trenować żeby móc to robić jak najdłużej, zawsze służy pomocą.”

Random M

“Prawdziwy pasjonat, a prywatnie bardzo życzliwy człowiek, który lubi dzielić się własnym doświadczeniem i umiejętnościami. Polecam i dziękuję za przekazaną wiedzę!”

xksieżyc

Ta decyzja może zmienić wszystko na lepsze.

Cieszę się, że tu trafiłeś.

Decyzja o pozostaniu na blogu Jak Trenować z Głową i uważne przeczytanie nawet kilku artykułów może na zawsze zmienić Twoje umiejętności treningowe na lepsze. Nawet drobna zmiana treningowych przyzwyczajeń może uczynić Cię zdrowszym i bardziej świadomym człowiekiem, czego bardzo Ci życzę!

Trochę mnie już poznałeś...

Teraz ja mam do Ciebie krótkie pytanie.

Dla Ciebie to chwila, a mi pozwoli skuteczniej rozwijać bloga.

Z góry Dziękuję za pomoc

Kamil Warżała

Kamil Warżała

jaktrenowaczglowa.pl
| Zawodnik | Trener | Pasjonat |

Copyright © 2018 - 2021 Jak trenować z głową - All Rights Reserved

Szukasz rzetelnej wiedzy?

Baza wiedzy o treningu

Chcesz ze mną trenować?

Lepszy trening – Lepsze rezultaty